DÁVAME ZBOHOM SILIKÓNOM, PARABÉNOM A UMELÝM FARBIVÁM*

Na rozdiel od mnohých iných výrobkov pre starostlivosť o telo a vlasy naše produkty neobsahujú silikóny, parabény ani umelé farbivá*. Tak potiahnite nižšie a dozvite sa viac!
*V závislosti od produktu

Nature Box produkty sú oslobodené od množství vecí. V prvom rade: presne tak, vyhýbame sa testovaniu na zvieratách. Nature Box má certifikovanú vegánsku receptúru, preto by to nedávalo žiaden zmysel ublížiť našim zvieracím kamarátom po výrobe našich produktov. Sme k vám iba úprimní.

Tiež nemáme potrebu používať v našich produktoch určité chemické ingrediencie. Silikóny? Prepáčte, vstup zakázaný. Parabény? Nie sú vítané. Umelé farbivá? Nikdy sme ich nemali radi a ani ich neprizveme do krásneho zloženia našich produktov.* Naše obaly sú možno farebné, ale ak sa jedná o vašu pokožku a vlasy, nechceme to zbytočne komplikovať.

*V závislosti od produktu

Rozhodli sme sa teda minimalizovať odpad z obalového materiálu a maximalizovať používanie recyklovaných a recyklovateľných materiálov. Práve teraz sú všetky naše plastové obaly a nádoby vytvorené z 98% Social Plastic, ktorý bol zozbieraný z pláží a pevniny, a je recyklovateľný. Netreba zabúdať, že naše tuby sú taktiež plne recyklovateľné.

PRIRODZENE, NÁJDETE NÁS AJ NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

OBJAVTE VIAC:

KEĎ PRÍDE NA UDRŽATEĽNOSŤ, SPOLUPRACUJEME S VIACERÍMI PARTNERMI.

Podporujeme rôzne sociálne a environmentálne projekty, akým je napríklad spolupráca s Plastic Bank, kedy prispievame k zberu a recyklácii plastového odpadu z pláží, ktorý nasledovne používame na výrobu našich plastových obalov.

UVOĽNITE SA, AKO NAŠE ZA STUDENA LISOVANÉ OLEJE

Zaujímalo by vás, čo presne sú za studena lisované oleje? Povieme vám, ako sa tieto vzácne prírodné oleje extrahujú, a aké sú ich výhody

NAJPREDÁVANEJŠIE

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Zaujíma vás, z čoho sú vyrobené naše výrobky, čo ich robí vegánskymi, kde si ich môžete kúpiť ... Odpovieme na všetky vaše otázky. Prijímame aj milostné listy! Zistite, čo sa nás pýtali ostatní.

JE NATURE BOX TESTOVANÝ NA ZVIERATÁCH?

NIE! Testovanie kozmetiky a kozmetických prísad na zvieratách je v EÚ zakázané. Týmto zákazom sa Nature Box samozrejme tiež riadi. V žiadnom okamihu výrobného procesu produkty na zvieratách netestujeme. S potešením môžeme povedať, že naše výrobky sú úplne vegánske.


SÚ VAŠE VÝROBKY VEGÁNSKE?

ÁNO! Všetky produkty Nature Boxu sú 100% vegánske. Vo svojich receptúrach nepoužívame živočíšne produkty, vedľajšie produkty ani deriváty. A to samozrejme znamená ŽIADNE testovanie na zvieratách, ako to vyžadujú zákony.