VÔNE

 
NAŠE VÔNE OBSAHUJÚ ESENCIÁLNE OLEJE A VŠETKY SÚ PRÍRODNÉHO PÔVODU

VÔŇA GRANÁTOVÉ JABLKO

OVOCNÁ - ENERGIZUJÚCA

NÁVAL LESKU A OCHRANY VĎAKA POVZBUDIVEJ VÔNI GRANTÁTOVÉHO JABLKA VYVOLANEJ JEHO BOBUĽAMI A MODERNOU OVOCNOU ZMESOU PRE CHVÍLE INTENZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI. 

VÔŇA AVOKÁDO

SVIEŽA - MODERNÁ - ŠŤAVNATÁ

HĹBKOVÁ REGENERÁCIA SPREVÁDZANÁ SVIEŽOU A MODERNOU VÔŇOU AVOKÁDA. ŠŤAVNATÁ VÔŇA OVOCIA JE VYVÁŽENÁ ZELENÝMI TÓNMI A OBKLOPENÁ NEŽNÝMI TÓNMI LESA PRE VNESENIE JEMNOSTI.

VÔŇA ARGAN

DREVITÁ - KVETINOVÁ - JANTÁROVÁ

ZÁŽITOK Z PRÍRODNEJ LÁSKYPLNEJ VÔNE. MED Z VOĽNEJ PRÍRODY A VZÁCNA KANANGA VONNÁ TVORIA PRVOTNÚ ZLOŽKU VÔNE, NASLEDOVANÚ PRENIKAVOU A SLADKOU RUŽOU PREMIEŇAJÚCOU SA V ZMYSELNÝ KOSATEC A OVOCNÉ TÓNY. BOHATÁ KOMBINÁCIA EXOTICKEJ VANILKY A JEMNÉHO ARGÁNOVÉHO OLEJA OKÚZLI VAŠE ZMYSLY. HLAVNÚ ÚLOHU V POZADÍ TEJTO PRÍRODNEJ VÔNE ZOHRÁVA EXOTICKÁ PAČULI S VÝRAZNÝM DREVITÝM NÁDYCHOM.

VÔŇA KOKOS

NA ZJEDENIE - EXOTICKY OVOCNÁ - KOKOSOVÁ

MODERNE EXOTICKÁ OVOCNÁ A SVIEŽA VÔŇA ODHAĽUJE SLASTNÚ OCHLADZUJÚCU KOKOSOVÚ VODU OBKLOPENÚ ZELENÝM LESOM.

VÔŇA MARAKUJA

OVOCNÁ - ELEGANTNÁ - BOŽSKÁ

PRENIKAVO ĽAHKÝ BOŽSKÝ SÚLAD GURMÁNSKEHO OVOCIA V KOMBINÁCII SO SVIEŽIMI, ISKRIVÝMI TÓNMI ELEGANCIE ROBIA TÚTO VÔŇU JEDINEČNOU.

VÔŇA OLIVA

KVETINOVÁ - CITRUSOVÁ/ HESPERIDICKÁ - DREVITÁ

STELESNENIE SVIEŽEJ ZELENEJ A ZÁROVEŇ HREJIVEJ RASTLINNEJ ARÓMY ZA STUDENA LISOVANÉHO PRÉMIOVÉHO OLIVOVÉHO OLEJA. TÁTO VÔŇA PRIPOMÍNA LETNÉ SLNKO SVOJIMI ŽIVÝMI CITRUSOVÝMI A ZELENÝMI TÓNMI PRELÍNAJÚCE SA DO TEPLÉHO, KVETINOVÉHO, KORENISTÉHO SRDCA, KTORÉ SA VZNÁŠA NA HEBKOM OBLÁČIKU Z JANTÁRA, VETIVERA A SANTALOVÉHO DREVA.