UVOĽNITE SA, AKO NAŠE ZA STUDENA LISOVANÉ OLEJE

 

ČO PRESNE SÚ ZA STUDENA LISOVANÉ OLEJE?
DOZVITE SA VIAC TU! A PSSST, POSUŇTE STRÁNKU NIŽŠIE A POZRITE SI VIDEO O PROCESE LISOVANIA ZA STUDENA!

 

 

Viete, čo je na olejoch lisovaných za studena tak výnimočné? Lisovanie za studena existuje už veky a je známe ako jedna z najlepších metód extrakcie. Počas procesu lisovania za studena nie je dodávané žiadne vonkajšie teplo. Táto šetrná procedúra tak nemení ani nepoškodzuje oleje, vitamíny či antioxidanty, pričom ich účinky ostávajú zachované.

Zachovávajú sa prirodzené farby a vône olejov, čo platí aj pre všetky dôležité živiny, antioxidanty, zdravé mastné kyseliny a vitamíny, ako sú A, B, C a E.

Naša receptúra zanecháva na vlasoch a pokožke jemný nemastný film a dodáva im hydratáciu a výživu.

ZO ZÁKULISIA

Chcete sa dozvedieť viac informácií o za studena lisovaných olejoch? Naši odborníci vám otvoria dvere svojich laboratórií, aby vám ukázali, ako sa tieto vzácne oleje extrahujú z našich prírodných ingrediencií vďaka procesu lisovania za studena!

You need to accept cookies to play this video

PRIRODZENE, NÁJDETE NÁS AJ NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

 

OBJAVTE VIAC:

KEĎ PRÍDE NA UDRŽATEĽNOSŤ, SPOLUPRACUJEME S VIACERÍMI PARTNERMI.

Podporujeme rôzne sociálne a environmentálne projekty, akým je napríklad spolupráca s Plastic Bank, kedy prispievame k zberu a recyklácii plastového odpadu z pláží, ktorý nasledovne používame na výrobu našich plastových obalov.

DÁVAME ZBOHOM SILIKÓNOM, PARABÉNOM A UMELÝM FARBIVÁM.

Na rozdiel od mnohých iných výrobkov pre starostlivosť o telo a vlasy, naše produkty neobsahujú silikóny, parabény ani umelé farbivá.

NAJPREDÁVANEJŠIE

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Zaujíma vás, z čoho sú vyrobené naše výrobky, čo ich robí vegánskymi, kde si ich môžete kúpiť ... Odpovieme na všetky vaše otázky. Prijímame aj milostné listy! Zistite, čo sa nás pýtali ostatní.

JE NATURE BOX TESTOVANÝ NA ZVIERATÁCH?

NIE! Testovanie kozmetiky a kozmetických prísad na zvieratách je v EÚ zakázané. Týmto zákazom sa Nature Box samozrejme tiež riadi. V žiadnom okamihu výrobného procesu produkty na zvieratách netestujeme. S potešením môžeme povedať, že naše výrobky sú úplne vegánske.

SÚ VAŠE VÝROBKY VEGÁNSKE?

ÁNO! Všetky produkty Nature Boxu sú 100% vegánske. Vo svojich receptúrach nepoužívame živočíšne produkty, vedľajšie produkty ani deriváty. A to samozrejme znamená ŽIADNE testovanie na zvieratách, ako to vyžadujú zákony.