Prehlásenie Ktoré má byť vložené do Pravidiel Súkromia príslušnej webovej stránky ako pod bod
 (a), b), c) ...) k bodu 4 'Súhlas /Odvolanie súhlasu'

b) Recenzia produktu
Možno ste dali súhlas spoločnosti Henkel
  • k spracovaniu vašej e-mailovej adresy, ktorú ste poskytli spoločnosti Henkel, prezývky, ktorú ste si vybrali a vašej recenzie produktu spolu so všetkým obsahom, ktorý ste poskytli na nasledujúce účely: zber, spracovanie a analýza recenzie produktu.
  • na prenos osobných údajov do Bazaarvoice, Inc., 10901 Stonelake Blvd Austin, TX 78759, USA, ktorý sa nachádza v Spojených štátoch, na vyššie uvedené účely. Podľa európskeho práva USA nezaručuje primeranú úroveň ochrany údajov. Po prenose už nebudú mať vaše osobné údaje rovnakú úroveň ochrany a možno nebudete môcť uplatniť svoje práva týkajúce sa týchto údajov.
  • aby vás spoločnosť Henkel kontaktovala e-mailom s cieľom objasniť akékoľvek otázok, ktoré môžete mať v súvislosti s hodnotením, ktoré ste predložili, alebo ohľadom výkonu zákazníckej podpory (napríklad v prípade nespokojnosti s našimi produktmi alebo akejkoľvek nekompatibility).
Za týmto účelom môže Henkel
  • odovzdať vašu produktovú recenziu tretím stranám na použitie a zverejnenie v súlade s podmienkami hodnotenia, zvolenou prezývkou a miestom bydliska, alebo anonymne,
  • analyzovať data a určit relevantné reklamné opatrenia.

Svoj súhlas môžete s účinnosťou do budúcnosti kedykoľvek odvolať, napríklad kliknutím na príslušný hypertextový odkaz uvedený v prijatom e-maili alebo kontaktovaním nášho zamestnanca pre ochranu osobných údajov, pána Martina Chamka, HENKEL SLOVENSKO, spol. s r.o. Záhradnícka 91, 821 08 Bratislava (e-mail: dataprotectionsk@henkel.com). Odvolanie súhlasu nebude mať vplyv na zákonnosť spracovania založeného na súhlase pred jeho odvolaním.

Údaje budeme ukladať len po dobu platnosti súhlasu, alebo po dobu nevyhnutnú v prípade akýchkoľvek zákonných povinností uchovávania.

UVOĽNITE SA, AKO NAŠE ZA STUDENA LISOVANÉ OLEJE

Zaujímalo by vás, čo presne sú za studena lisované oleje? Povieme vám, ako sa tieto vzácne prírodné oleje extrahujú, a aké sú ich výhody

DÁVAME ZBOHOM SILIKÓNOM, PARABÉNOM A UMELÝM FARBIVÁM.

Na rozdiel od mnohých iných výrobkov pre starostlivosť o telo a vlasy, naše produkty neobsahujú silikóny, parabény ani umelé farbivá.

NAJPREDÁVANEJŠIE

UVOĽNITE SA, AKO NAŠE ZA STUDENA LISOVANÉ OLEJE

Zaujímalo by vás, čo presne sú za studena lisované oleje? Povieme vám, ako sa tieto vzácne prírodné oleje extrahujú, a aké sú ich výhody

TÚŽITE PO INGREDIENCIÁCH? TAK ČÍTAJTE ĎALEJ!

Za studena lisované oleje, stabilizátory, hydroxyethycellulóza, karbomér, xantánová guma... Zaujímalo by vás, čo to je?