PROJEKTY NA UDRŽATEĽNOSŤ

 
SPOLOČENSKÁ ZODPOVEDNOSŤ JE NAŠA PRÁCE
MAŤ SPOLOČENSKÚ ZODPOVEDNOSŤ #THATSNATURAL
V roku 2017 sme nadviazali partnerstvo s Plastic Bank a práve teraz aj podporujú prebiehajúce projekty zamerané na pomoc na Haiti, Filipínach a v Indonézii. Výrazne sme prispeli k rozvoju infraštruktúry s viac než 400 Plastic Bank zbernými miestami v Egypte. Spoločným cieľom je zníženie plastového odpadu v oceánoch, zatiaľ čo sa bude zvyšovať kvalita života ľudí žijúcich v chudobe - najmä v krajinách, ktoré nemajú rozvinutú infraštruktúru odpadu. Miestni ľudia môžu vrátiť zozbieraný plastový odpad do na to určených centier a vymeniť ho za peniaze, tovar alebo služby. Tento materiál sa potom opäť spracováva v reťazci zhodnocujúceho plast ako Social Plastic. A stovky ton z tohto spracovania putuje do obalov našich produktov.

PRÍBEH O GUAR

 
Guar je ingrediencia poskytujúca starostlivosť o vlasy a pokožku. Používa sa v Nature Box produktoch a v roku 2017 Nature Box podporil farmárov pestujúcich guar v Indii, v púštnom regióne Bikaner, v indijskom Rajastane. Učia sa ako vypestovať guar, a zároveň, získavať sociálnu podporu ako vytvorenie ich vlastnej kuchynskej záhrady.

MALÁ, ALE MOCNÁ STRUKOVINA

 
INICIATÍVA OHĽADOM UDRŽATEĽNEJ GUAR NEVYTVÁRA LEN VÝZNAMNÝ REŤAZEC UDRŽATEĽNOSTI PRE GUAR, ALE ZLEPŠUJE AJ ŽIVOTNÝ ŠTANDARD FARMÁROV. TÁTO SPOLUPRÁCA ZVYŠUJE FARMÁROM ZISKY, ZMIERŇUJE DOPAD NA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE A PODPORUJE ŽENY.

You need to accept cookies to play this video

PRÍBEH O PALMOVOM OLEJI

 
Nature Box spojil sily so Solidaridad pre udržateľné pestovanie palmového oleja. Solidaridad je medzinárodná rozvojová organizácia podporujúca malých farmárov v udržateľnom pestovaní palmového oleja v niekoľkých oblastiach po celom svete. Objavte napríklad ich projekt v Nigérii - malí farmári sú vedení a podporovaní k udržateľnosti pri pestovaní palmového oleja. To farmárom umožňuje zvýšiť ich produktivitu a znížiť negatívny dopad na životné prostrede. Navyše, za pestovanie získavajú aj množstvo certifikácií. Kliknite a cestujte po Afrike.

SME TU PRE PRIAZNIVCOV Z CELÉHO SVETA

 
VĎAKA PARTNERSTVU SO SOLIDARIDAD SA ZVYŠUJE NIELEN DOSTUPNOSŤ UDRŽATEĽNÉHO PALMOVÉHO OLEJA A OLEJA Z PALMOVÝCH JADIER, ALE TIEŽ SA PODPORUJÚ MIESTNI POĽNOHOSPODÁRI: TU NÁJDETE, AKO NAŠE PARTNERSTVO ZLEPŠUJE ŽIVOTNÉ PODMIENKY POĽNOHOSPODÁROV A ICH RODÍN:
TÁTO SPOLUPRÁCA PRISPIEVA K NASLEDUJÚCIM CIEĽOM UDRŽATEĽNOSTI OSN (SDGS):

You need to accept cookies to play this video

KEĎ PRÍDE NA UDRŽATEĽNOSŤ, SPOLUPRACUJEME S VIACERÍMI PARTNERMI.

Podporujeme rôzne sociálne a environmentálne projekty, akým je napríklad spolupráca s Plastic Bank, kedy prispievame k zberu a recyklácii plastového odpadu z pláží, ktorý nasledovne používame na výrobu našich plastových obalov.

DÁVAME ZBOHOM SILIKÓNOM, PARABÉNOM A UMELÝM FARBIVÁM.

Na rozdiel od mnohých iných výrobkov pre starostlivosť o telo a vlasy naše produkty neobsahujú silikóny, parabény ani umelé farbivá.

OBJAVTE TIEŽ:

Starostlivosť o vlasy a telo

PRODUKTY, VĎAKA KTORÝM

BY STE NAJRADŠEJ STRÁVILI CELÝ DEŇ V SPRCHE

TÚŽITE PO INGREDIENCIÁCH? TAK ČÍTAJTE ĎALEJ!

ZA STUDENA LISOVANÉ OLEJE, STABILIZÁTORY, HYDROXYETHYCELLULÓZA, KARBOMÉR, XANTÁNOVÁ GUMA... ZAUJÍMALO BY VÁS, ČO TO JE? 

 

UVOĽNITE SA, AKO NAŠE ZA STUDENA LISOVANÉ OLEJE

Zaujímalo by vás, čo presne sú za studena lisované oleje? Povieme vám, ako sa tieto vzácne prírodné oleje extrahujú, a aké sú ich výhody