Vône

NAŠE VÔNE OBSAHUJÚ ESENCIÁLNE OLEJE A VŠETKY SÚ PRÍRODNÉHO PÔVODU

< Back

Fragrances

VÔŇA GRANÁTOVÉ JABLKO

Ovocná - Energizujúca

NÁVAL LESKU A OCHRANY VĎAKA POVZBUDIVEJ VÔNI GRANTÁTOVÉHO JABLKA VYVOLANEJ JEHO BOBUĽAMI A MODERNOU OVOCNOU ZMESOU PRE CHVÍLE INTENZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI. 

VÔŇA AVOKÁDO

Svieža - Moderná - Šťavnatá

Hĺbková regenerácia sprevádzaná sviežou a modernou vôňou avokáda. Šťavnatá vôňa ovocia je vyvážená zelenými tónmi a obklopená nežnými tónmi lesa pre vnesenie jemnosti.

VÔŇA ARGAN

Drevitá - Kvetinová - Jantárová

Zážitok z prírodnej láskyplnej vône. Med z voľnej prírody a vzácna kananga vonná tvoria prvotnú zložku vône, nasledovanú prenikavou a sladkou ružou premieňajúcou sa v zmyselný kosatec a ovocné tóny. Bohatá kombinácia exotickej vanilky a jemného argánového oleja okúzli vaše zmysly. Hlavnú úlohu v pozadí tejto prírodnej vône zohráva exotická pačuli s výrazným drevitým nádychom.

VÔŇA KOKOS

Na zjedenie - Exoticky ovocná - Kokosová

Moderne exotická ovocná a svieža vôňa odhaľuje slastnú ochladzujúcu kokosovú vodu obklopenú zeleným lesom.

VÔŇA MARAKUJA

Ovocná - Elegantná - Božská

Prenikavo ľahký božský súlad gurmánskeho ovocia v kombinácii so sviežimi, iskrivými tónmi elegancie robia túto vôňu jedinečnou.

VÔŇA OLIVA

Kvetinová - Citrusová/ Hesperidická - Drevitá

Stelesnenie sviežej zelenej a zároveň hrejivej rastlinnej arómy za studena lisovaného prémiového olivového oleja. Táto vôňa pripomína letné slnko svojimi živými citrusovými a zelenými tónmi prelínajúce sa do teplého, kvetinového, korenistého srdca, ktoré sa vznáša na hebkom obláčiku z jantára, vetivera a santalového dreva.  

VÔŇA MANDĽA

Zmyselná - Delikatesná - Krémová

Vytvorili sme prírodnú mandľovú vôňu sprevádzanú zmyselnými a delikatesnými krémovými podtónmi.